Вірність військовій присязі старшого солдата АННЕНКОВА Івана Юрійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Дата: 15.11.2023 16:34

Указом Президента України від 02 червня 2023 року № 315 за особисту мужність і самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого солдата АННЕНКОВА Івана Юрійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні, 15 листопада 2023 року, секретар міської ради Ірина МОРОЗОВИЧ разом з першим заступником
голови Хмельницької районної
військової адміністрації Віктором ПАЛАМАРЧУКОМ, начальником Четвертого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Василем ТКАЧУКОМ вручили орден родині загиблого Захисника Красилівської громади – дружині Софії Миколаївні та доньці Анні.

АННЕНКОВ Іван Юрійович старший стрілець 2 аеромобільного взводу, 3 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону.

Спочатку повномасштабного вторгнення країни-агресора на територію України сім'я Івана знайшла прихисток в нашій громаді, а він, як справжній патріот, став на захист своєї домівки.

Виявивши стійкість та мужність, Воїн загинув 04 грудня 2022 року під час бою поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району.

Вічна пам’ять полеглому Герою!
Вічна слава!