Дата: 30.11.2023 16:51

Сьогодні з робочим візитом нашу громаду відвідав заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур ТКАЧЕНКО, який разом з заступником голови Хмельницької ОВА Юрієм ЮР’ЄВИМ, директором Департаменту з питань оборонної роботи та цивільного захисту Хмельницької ОВА Русланом ГОРБАТЮКОМ, директором Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА Дарією БАСЮК та міським головою Нілою ОСТРОВСЬКОЮ проінспектували укриття в закладах освіти й медицини.

В ході зустрічі оглянуто протирадіаційне укриття Красилівського ліцею в якому наразі завершуються ремонтні роботи та укриття КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня», де наразі такі роботи тривають.

Також відвідали укриття в Красилівській гімназії № 3.

Обговорили плани на наступний рік щодо продовження робіт із капітального ремонту укриттів об'єктів освіти та охорони здоров'я громади.