Сьогодні в День Збройних Сил України в Центрі культури та дозвілля «Перлина» пройшла благодійна мистецька акція на підтримку ЗСУ «Я ВІРЮ!..»

Дата: 06.12.2023 19:25

«Сьогодні дуже важливий день в нашій державі і в нашій незламній Україні – День Збройних Сил України. Це ті незламні воїни за яких ми молимось і дякуємо їм щомиті. Сьогодні ще один важливий день – День Святого Миколая. Вперше ми відзначаємо цей день з усім цивілізованим світом. Разом з світом, який допомагає нам вижити, бо ми нічого не хочемо мати спільного з тими, хто хоче нас знищити. Я дякую всім діячам культури, діткам, які виступатимуть, адже вони, кожен в міру своїх можливостей, хочуть допомагати нашим воїнам. Кожен повинен щоранку і щовечора думати чим він допоміг нашому війську, щоб Україна була. Я вам дякую за ваш патріотизм, за нашу єдність, за те, що в такі складні часи ми єдиною родиною це все долаємо. Все буде добре!
Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Захисників України.

Українські пісні та танці, в яких оспівується героїзм українського народу від козаччини до сьогодення, всім присутнім дарували учасники мистецької акції: народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Случ», талановиті учасники хореографічної студії «Візерунок» та творчі працівники Центру культури «Перлина», а свою авторську поезію декламувала Ірина Іванчук.

Для потреб наших Захисників та Захисниць, які на передовій боронять право жити у вільній країні зібрано
7тис.917 гривню

Все буде вільна та незалежна Україна!
Разом до ПЕРЕМОГИ!