Христос народився! Славімо Його!

Дата: 26.12.2023 18:08

У дні, коли весь християнський світ знаходиться у різдвяній ейфорії, ми, українці, по-особливому відчуваємо та зустрічаємо це свято.

Сьогодні настоятелем римо-католицької парафії «Серце Ісуса» отцем Матвієм проведено оплаткову зустріч з працівниками міської ради та міським головою Нілою Островською:

«Різдво — то не лише прикраси, ялинка, дарунки. Зміст Різдва: Бог є з нами, Він нас любить! У ці дні ми повертаємось до своїх традицій, думками та молитвами єднаємось із нашими воїнами та разом з усіма християнами славимо Господа.  Нехай сила Божої любові допоможе нам вистояти, вижити і перемогти це зло!»

Під час зустрічі брат Матвій зачитав Євангелію від святого Луки та усі присутні спільно помолились за майбутнє України і захист наших воїнів. Після чого поділилися хлібом (оплатком), що символізує примирення та любов, а також готовність ділитися усім, що в тебе є.