Спільною молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2024 11:54

Сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятного знаку  «Героям України» міський голова Ніла Островська разом з священниками релігійних конфесій Красилівської громади та працівниками структурних підрозділів міської ради вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні!

За душами спочилих Героїв Майдану та Воїнами російсько-української війни священнослужителі звершили заупокійну панахиду.

«Слава Україні! Дякую святим отцям за щиру молитву.
10 років тому Герої Небесної сотні змінили хід історії України своїм життям, щоб ми могли вільно своєю рідною мовою казати «Отче наш» і «Слава Україні!».
 Ми повинні це пам’ятати, і кожен на своєму місці щирою молитвою, чесною працею або зі зброєю в руках боронити рідну землю. Я вірю в те, що наші спільні зусилля немарні і Перемога буде!
Слава нашим Воїнам-Захисникам! Слава Небесній сотні!
Слава Україні! Героям слава!»- Ніла Островська

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто поклав життя за волю, за незалежність і свободу нашої єдиної України та поклали квіти до пам’ятника «Героям України» та Дошки Слави.