Героям без зброї!

Дата: 15.03.2024 12:44

«Щороку, у третю неділю березня, в Україні відзначаємо День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування.
Свято, але радості немає…Сьогодні в нашій громаді День жалоби: ми прощаємось з Дмитром КОВАЛЕВСЬКИМ, якому всього 23 роки….
Я прошу хвилиною мовчання вшанувати пам’ять усіх Героїв, які душу й тіло поклали за нашу свободу.

Шановні працівники цієї важливої галузі, ваша робота і помітна, і важлива, і критично-необхідна.
Ви мужньо протистоїте викликам воєнного часу і, незважаючи на
нестачу  працівників, працюєте у режимі цілодобового звʼязку. Чистота вулиць, безперебійний рух транспорту, вода, тепло в лікувальних закладах, школах і садочках, затишні і освітлені сквери, парки та вулиці й багато всього іншого – це ваша заслуга.
Зараз немає маленьких справ, надто якщо твоя — це дбати про комфорт людей у нашій великій домівці, в Красилівській громаді.
Низький уклін працівникам Красилівської ЖЕК, Красилівського водоканалу, тепломережі та колективному підприємству «Побутсервіс» - ваша щоденна робота є безцінною для усіх нас.
Дякую кожному і кожній, хто працює заради того, аби наша громада могла жити нормальним життям.
Разом вистоїмо!
Переборемо і переможемо!» - Ніла Островська

За добросовісну й сумлінну працю, відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків та особистий внесок у розв’язання виробничих завдань, спрямованих на вирішення питань громади та з нагоди професійного свята Грамоти виконавчого комітету отримали:

ЗАГОРОЙЧУК Микола Андрійович – оператор очисних споруд № 2 Красилівського ПВКГ;

ОСАДЧУК Богдан Анатолійович – слюсар аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі Красилівського ПВКГ;

ДЕРЕЩУК Ольга Володимирівна – озеленювач відділу утримання міста Красилівської ЖЕК;

ПАВЛОВСЬКА Тетяна Олександрівна – озеленювач відділу утримання міста Красилівської ЖЕК;

БУДРІН Олег Анатолійович – слюсар з ремонту устаткування теплових мереж Красилівського ПТМ;

ГОБА Зоя Сергіївна – прибиральниця Спортивно-реабілітаційного центру;

ЯКОВЛЄВ Віталій Іванович – головний механік Красилівського ПТМ;

АНТОНЮК Анастасія Олегівна – швачка КП «Побутсервіс»;

ЛІСОВСЬКА Любов Миколаївна – перукар КП «Побутсервіс».

Також Ніла ОСТРОВСЬКА вручила Грамоту від голови Хмельницької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства,місцевої промисловості,побутового обслуговування населення СЕМЕНЮК Тетяні Віталіївні – перукарю КП «Побутсервіс».