10 років на захисті України!

Дата: 26.03.2024 13:15

«Сьогодні, 26 березня, своє професійне свято відзначає особливе військове формування – Національна гвардія України. До складу цього формування відносяться бригади та полки оперативного призначення та охорони громадського призначення, охорони важливих державних об’єктів та інші підрозділи.

В умовах повномасштабної війни нацгвардійці боронять цілісність і незалежність України. З нагоди професійного свята Національної гвардії України ми маємо честь сьогодні привітати представників цього важливого військового формування, які присутні з нами», - Ніла Островська.

За високий професіоналізм, активну громадянську позицію, сумлінне виконання службових обов’язків Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради та медалі «Незламним Героям російсько-української війни» отримали:

старший солдат АВДЄЄВ Сергій Михайлович, командир 3 відділення 2 взводу 4 стрілецької роти військової частини 3053 Національної гвардії України;

капітан ГАЛЬМІЗ Віктор Сергійович, командир 4 роти військової частини 3053 Національної гвардії України;

молодший сержант ЦУРКАН Павло Валерійович, старший стрілець 2 відділення 1 взводу 4 стрілецької роти військової частини 3053 Національної гвардії України.

Дякуємо кожному та кожній, хто щодня, попри ризики – залишається вірним своїй присязі.