"Запобігання та протидія домашньому насильству"

Дата: 09.05.2024 16:41

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», проходить інформаційна кампанія щодо роботи Платформи допомоги врятованим   з питань допомоги жертвам сексуального насильства під час війни, розроблена Службою Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та спільно з проєктом USAID «Трансформація комунікацій» (далі – Платформа).

На Платформі https://www.helpplatform.in.ua представлено інформацію щодо всіх актуальних сервісів безоплатної допомоги та підтримки постраждалим від насильства під час війни.