Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

РІШЕННЯ 44-ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 18.06.2024

Дата: 21.06.2024 08:01
Кількість переглядів: 87

Рішення №1

Про облаштування Алеї Слави Героїв російсько-української війни.

Рішення №2

Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2023 року № 7 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2024 рік».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Рішення №3

Про надання на 2024-2025 роки пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно учасникам бойових дій і членам їх сімей та підприємствам оборонно-промислового комплексу, Почесним громадянам міста та громади шляхом внесення змін до Положень, затверджених рішенням міської ради від 14.07.2023 року № 2.

Рішення №4

Про придбання рентгенівської діагностичної системи.

Рішення №5

Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей.

додаток

Рішення №6

Про припинення старостинських округів Красилівської міської ради шляхом приєднання та об’єднання.

Рішення №7

Про делегування повноважень щодо вжиття заходів із формування та створення наглядової ради КНП «Красилівська БЛ» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області.

Рішення №8

Про зміну найменування сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Красилівської міської ради  Хмельницької області та затвердження положення.

Рішення №9

Про прийняття в комунальну власність Красилівської міської ради автомобіля.

Рішення №10

Про внесення змін до рішення міської ради від 10.08.2018 року № 10 «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».

Рішення №11

Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг  дитячо-юнацькою спортивною школою імені  Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА Красилівської міської ради Хмельницької області.

додаток

Рішення №12

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 03.06.2022 року № 5 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на визначення опорного закладу загальної середньої освіти на території Красилівської міської ради».

Рішення №13

Про присвоєння статусу опорного закладу загальної середньої освіти.

Рішення №14

Про безкоштовний проїзд здобувачів освіти Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №15

Про затвердження порядку та розміру пільгового проїзду педагогічних працівників на території громади. 

Рішення №16

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 18.11.2021 року  № 2 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Піклування» на 2021-2025 роки».

додаток

Рішення №17

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 07.03.2024 року №10 «Про затвердження  Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), військово-полонених, зниклих безвісти, Захисників та Захисниць України на 2024-2025 роки».

додаток 

Рішення №18

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 25.11.2022 року     № 6 «Про затвердження положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської територіальної громади».

додаток

Рішення №19

Про затвердження структури та чисельності управління соціального захисту населення Красилівської міської ради.

додаток

Рішення №20

Про ліквідацію та виключення з базової мережі закладів культури Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №21

Про затвердження базової мережі закладів культури Красилівської міської територіальної громади.

додаток

Рішення №22

Про внесення змін до рішення міської ради від 15.01.2021 року №11 «Про затвердження Положення про відділ культури Красилівської міської ради Хмельницької області в новій редакції».

Рішення №23

Про демонтаж пам’ятника  Герою Радянського Союзу Зої КОСМОДЕМ’ЯНСЬКІЙ.

Рішення №24

Про передачу матеріальних цінностей з балансу Красилівської міської ради.

Рішення №25

Про затвердження умов продажу об’єктів малої приватизації, що належить до комунальної власності Красилівської міської територіальної громади, визначених протоколом.

Рішення №26

Про внесення змін до договорів оренди нерухомого майна комунальної власності.

Рішення №27

Про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту Красилівської житлово-експлуатаційної контори в новій редакції.

додаток

Рішення №28

Про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства в новій редакції.

Рішення №29

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 14.08.2020 року № 7 «Про створення Служби у справах дітей Красилівської міської ради».

додаток

Рішення №30

Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення  земельної ділянки, яка знаходиться за межами населених пунктів на території  Волицького старостинського округу

Рішення №31

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення №32

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів   землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок  безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №33

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою  щодо  відведення  земельних ділянок, надання земельних ділянок в користування на умовах оренди та постійне користування.

Рішення №34

Про внесення  змін до рішення міської ради від 27.09.2011 року №  23 „Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду  яких може бути отримано на земельному аукціоні”.

Рішення №35

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земель сільськогосподарського призначення  на  території  Кульчинівського, Чепелівського, Заставківського, Веселівського та Кульчинківського  старостинських  округів.

Рішення №36

Про  затвердження технічної  документації  із  землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки.

Рішення №37

Про надання земельних ділянок під польовими дорогами в користування на умовах оренди.

Рішення №38

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  поділу  та  об’єднання земельних  ділянок.

Рішення №39

Про укладення договорів оренди  землі  на  новий  строк.   

Рішення №40

Про  внесення  змін  до договору  оренди  землі.

Рішення №41

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із нормативної грошової оцінки.

Рішення №42

Про  затвердження  технічної документації  з  нормативної грошової  оцінки  земельних ділянок із земель водного фонду.

Рішення №43

Про  затвердження  проектів землеустрою  щодо  відведення земельних  ділянок право на оренду яких може бути отримано на  земельному  аукціоні.

Рішення №44

Про продаж права оренди земельних ділянок з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, які виставляються на земельні торги окремими лотами у формі електронного аукціону.

Рішення №45

Про продаж права оренди земельних ділянок які розташовані на території Красилівської міської територіальної громади з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які виставляються на земельні торги окремими лотами у формі електронного аукціону.

Рішення №46

Про продаж права оренди земельної ділянки водного фонду з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб яка виставляється на земельні торги окремим  лотом у формі електронного аукціону.

Рішення №47

Про  продаж  земельної  ділянки несільськогосподарського  призначення у  власність фізичній особі ВОЙЧУК Інні Михайлівні.

Рішення №48

Про  продаж  земельної  ділянки несільськогосподарського  призначення у  власність фізичній особі-підприємцю  ЗЕЛІНСЬКІЙ Людмилі Леонідівні.

Рішення №49

Про  продаж  земельної  ділянки несільськогосподарського  призначення у  власність фізичній особі-підприємцю СОКОЛОВСЬКІЙ Олені Василівні.

Рішення №50

Про  надання  згоди  на  поділ земельної  ділянки.

Рішення №51

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки,  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки   для  зміни  їх  цільового  призначення.

Рішення №52

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Красилівської міської ради Хмельницької області.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь