Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

ОГОЛОШЕННЯ щодо проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Красилів

Дата: 26.09.2024 09:27
Кількість переглядів: 42

   

ОГОЛОШЕННЯ

щодо проведення конкурсу

з призначення

управителя багатоквартирного будинку

в м. Красилів

 

  Керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішенням виконавчого комітету Красилівської міської ради від 30.07.2024 № 1823 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилів», повідомляємо про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Красилів, який відбудеться 30 жовтня 2024 року о 10 год. 00 хв., в адміністративній будівлі Красилівської міської ради Хмельницької області за адресою Хмельницька область, Хмельницький район, місто Красилів, площа Незалежності, 2,
кабінет 22.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 29 жовтня 2024 року  до 17 год. 15 хв.

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Красилівської міської ради  Хмельницької області (далі – виконавчий комітет), 31000, Хмельницька область, Хмельницький район, місто Красилів,
площа Незалежності, 2, адміністративна будівля Красилівської міської ради Хмельницької області.

 

2. Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу.

Питлик Володимир Миколайович – начальник управління  економічного розвитку та житлово-комунального господарства Красилівської міської ради, каб. 220.

Номери контактних телефонів: 4-24-94; +380988226609.

 

3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України
«Про житлово-комунальні послуги», витрати на утримання багатоквартирного будинку та  прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю, з розрахунку на 1 м²
загальної площі багатоквартирного  будинку.

Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою.

Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців).

Фінансова спроможність учасника конкурсу.

Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися бали.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги.

 

4. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання.

Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають його організатору заяву, у якій зазначають:

фізичні особи - підприємці - прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

юридичні особи - повне найменування, код за ЄДРПОУ.

У заяві суб’єкт господарювання повинен зазначити про свій намір взяти участь у конкурсі, а також зазначити про надання згоди про обробку персональних даних.

Примірний приклад заяви додається.

До заяви додаються оригінали або належним чином завірені копії документів:

1) які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - фізичної особи - підприємця) (з 01 січня 2019 року). Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року № 1010 «Деякі питання професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», таким документом є кваліфікаційний сертифікат;

2) обгрунтована цінова пропозиція, що включає в себе витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку (кошторис),  винагороду  управителю  з  розрахунку  на 1  м.кв.  загальної площі багатоквартирного будинку на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо, розрахунок додається;

3) довідка довільної форми, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (приміщення (база)), кількість транспортних засобів, обладнання, устаткування, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/ підприємця, тощо);

4) баланс та звіт про фінансові результати за останній звітний період (податкову декларацію – для ФОПів) з метою підтвердження фінансової спроможність учасника конкурсу;

5) статут (положення чи інший установчий документ відповідно до законодавства) юридичної особи – учасника конкурсу;

6) лист в довільній формі про наявність наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з надання належним чином завірених договорів;

7) документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів конкурсної пропозиції;

8) витяг з реєстру платників ПДВ (якщо учасник є платником ПДВ) або витяг з реєстру платників єдиного податку (якщо учасник є платником єдиного податку);

9) оригінал або належним чином завірена копія довідки Державної податкової служби про відсутність (наявність) заборгованості по обов’язкових платежах у бюджет, дійсна на час подання конкурсної пропозицій.  

 

Відомості, зазначені у заяві учасника конкурсу, перевіряє організатор конкурсу після їх надходження у порядку, встановленому частиною сьомою статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Витяги з ЄДРПОУ організатором конкурсу долучаються до конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою організатору конкурсу у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції реєструються організатором конкурсу в окремому журналі обліку конкурсних пропозицій за формою згідно додатком 2 Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку від 13.06.2016 № 150. На запит учасника конкурсу організатор конкурсу протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом трьох робочих днів усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу повинен продовжити строк подання конкурсних пропозицій не менше ніж на сім календарних днів.

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за десять календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненнями щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов'язаний надіслати йому протягом трьох робочих днів з дня отримання звернення письмову відповідь, яку може оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті.

При проведенні організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається протягом трьох робочих днів усім учасникам конкурсу.

 

5. Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них.

        Організатор конкурсу у визначений ним день та час організовує огляд учасниками конкурсу об’єктів конкурсу та забезпечує  фізичний доступ до них.

Доступ до об'єктів конкурсу та огляд будинків буде проводитись 26 вересня по 29 жовтня 2024 року  з 10.00 до 16.00 години. Учасники конкурсу, які бажають взяти участь у огляді об’єктів конкурсу, повідомляють про це конкурсну комісію не пізніше ніж за день до огляду.

 

6. Наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розрізі за кожним об’єктом конкурсу:

Адреса

Нарахування за липень 2024 року

Заборгованість по будинку станом на 01.08.2024 року

1

Ярослава Мудрого, 1

4516,72

19036,03

2

Булаєнка, 1

437,26

938,22

3

Булаєнка, 2

913,92

6849,23

4

Булаєнка, 5

690,00

5841,89

5

Булаєнка, 7

858,00

1526,40

6

Булаєнка, 9

923,59

3560,55

7

Булаєнка, 11/1

2361,32

4436,75

8

Булаєнка, 12

1507,97

4834,58

9

Кондратюка, 2

1256,97

827,04

10

Кондратюка, 4

727,32

2049,72

11

Кондратюка, 6

1140,51

936,32

12

Кондратюка, 10

703,95

410,79

13

Добровольців, 1

2404,22

8552,23

14

Добровольців, 3

8139,61

14903,01

15

Добровольців, 4

2605,48

3490,47

16

Добровольців, 6

1788,59

2498,24

17

Добровольців, 6а

1573,07

3808,00

18

Добровольців, 10

2442,38

2738,69

19

Бандери, 1

2675,04

5114,54

20

Бандери, 3

1829,15

1984,39

21

Бандери, 4

732,01

844,03

22

Бандери, 6

519,63

1492,32

23

Бандери, 10

612,87

416,97

24

М.Грушевського, 1а

3383,13

5272,61

25

М.Грушевського, 1б

10058,52

10968,82

26

М.Грушевського, 1в

1810,63

2126,27

27

М.Грушевського, 1г

1537,17

1511,60

28

М.Грушевського, 29а

1211,31

2020,52

29

М.Грушевського, 68

822,49

725,80

30

М.Грушевського, 84

31402,98

62528,01

31

М.Грушевського, 84а

15023,93

39098,57

32

М.Грушевського, 92

14256,55

15621,72

33

М.Грушевського, 98

248,13

1917,62

34

М.Грушевського, 98б

0,00

0,00

35

М.Грушевського, 120а

1812,08

7983,72

36

М.Грушевського, 122а

1972,44

1717,68

37

М.Грушевського, 126а

1868,11

3269,60

38

М.Грушевського, 128а

1486,83

6115,53

39

М.Грушевського, 132

1381,11

541,88

40

М.Грушевського, 134а

1476,29

8254,52

41

М.Грушевського, 161а

1564,94

951,82

42

М.Грушевського, 189а

1571,32

5758,80

43

Центральна, 2

155,59

884,22

44

Центральна, 4

514,19

144,11

45

Центральна, 9

37,15

162,90

46

Центральна, 11

697,92

2013,76

47

Центральна, 13

367,49

242,82

48

Центральна, 14

163,62

363,63

49

Центральна,14а

7032,69

13246,08

50

Центральна, 18

756,79

1361,88

51

Центральна, 29а

10172,26

13699,49

52

Центральна, 29б

12887,90

21968,84

53

Центральна, 29в

13595,04

26341,37

54

Центральна, 33

9743,65

20665,23

55

Центральна, 33а

10712,76

29661,97

56

Центральна, 33б

10514,61

43839,55

57

Центральна, 34а

1358,69

1276,36

58

Центральна, 40

724,59

1795,25

59

Центральна, 42

2925,71

9141,07

60

Центральна, 43

1551,92

5218,07

61

Центральна, 45а

1443,13

1590,93

62

Центральна, 49

1478,92

1073,19

63

Центральна, 59

2074,53

4583,09

64

Центральна, 79

4154,22

8144,27

65

Центральна, 116/2

19,22

135,34

66

В.Стуса, 2

8186,12

12007,80

67

В.Стуса, 2а

16095,90

82694,53

68

В.Стуса, 2б

7480,35

38268,86

69

В.Стуса, 4

4869,63

6508,01

70

В.Стуса, 6

4175,63

9202,82

71

В.Стуса, 8а

5724,82

17645,64

72

В.Стуса, 8б

5918,80

13639,47

73

В.Стуса, 10

2427,89

3276,58

74

Каштанова, 26

878,55

2893,58

75

Каштанова, 24

486,22

4116,99

76

Каштанова, 28б

2135,66

2954,28

77

Каштанова, 30

1346,03

2305,68

78

Новий, 3а

1577,45

6395,90

79

Новий, 6а

4126,81

16486,16

80

Перемоги, 3а

717,94

783,31

81

Перемоги, 3б

1721,60

1690,38

82

Шевченка, 1а

1237,77

1425,59

83

Шевченка, 3а

1640,20

2253,35

84

Михайлівська, 17

924,09

2315,07

85

Михайлівська, 18

46378,20

130958,20

86

Козацька, 3а

2059,05

2411,78

87

Левадна,6а

832,99

4505,90

88

Корольова, 2а

1860,69

8466,15

89

Затишна, 2

592,46

8570,17

90

Заводська,21

5452,62

19093,50

91

Ст.Хотовицького, 19

2752,34

5988,54

92

Коцюбинського, 2а

2312,12

4892,79

93

Театральна, 4

9,46

-252,63

Разом

361251,52

892527,32

 

7. Невиконані  зобов’язання щодо проведення перерахунку  розміру плати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні , ненадання або надання не в повному обсязіВІДСУТНІ.

 

8. Способи  та місце отримання конкурсної документації.

 Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

 Місце отримання конкурсної документації: адміністративна будівля Красилівської міської ради Хмельницької області, 31000, Хмельницька область, Хмельницький район, місто Красилів, площа Незалежності, 2,
кабінет 220.

 

                                                                                     

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

 

з призначення управителя

багатоквартирного будинку у

м. Красилів

 

 

м. Красилів

2024

 

 

І. Загальні положення

 

 

 

1. Найменування,

Місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Красилівської міської ради Хмельницької області

 

31000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, місто Красилів, площа Незалежності, 2,

адмінбудинок Красилівської міської ради.

 

 

 

2.Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу.

Питлик Володимир Миколайович – начальник управляння  економічного розвитку та житлово-комунального господарства Красилівської міської ради ,

каб. 220

 тел. 4-24-94

+380988226609

3. Перелік складових робіт (послуг) з управління багатоквартирним будинком, який складений згідно із обов’язковими переліком робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території.

1. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:

водопостачання;

водовідведення;

теплопостачання;

гарячого водопостачання;

зливової каналізації;

електропостачання;

газопостачання.

2. Технічне обслуговування ліфтів.

3. Обслуговування систем диспетчеризації.

4. Обслуговування димових та вентиляційних каналів.

5. Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

6. Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

7. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем:

водопостачання;

водовідведення;

теплопостачання;

гарячого водопостачання;

зливової каналізації;

електропостачання;

газопостачання.

8. Поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

9. Прибирання прибудинкової території.

10. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних).

11. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.

12. Дератизація.

13. Дезінсекція.

14. Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

Відповідно до пункту 32 Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 712, ціна послуги з управління встановлюється договором управління з розрахунку на один квадратний метр загальної площі житлового або нежитлового приміщення, якщо інше не визначено договором управління, та включає:

- витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку відповідно до кошторису;

- винагороду управителю, яка визначається за згодою сторін.

 

4. Вимоги щодо якості надання послуги (перелік робіт та періодич-ність їх надання) з посиланням на стандарти,нормативи, норми та правила.

Якість надання послуг повинна відповідати вимогам, визначеним:

- Законом України «Про житлово-комунальні послуги»;

- Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»;

- наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10 серпня 2004 року № 150 «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд»;

- наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17 травня 2005 року № 76 «Про затвердження Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій»;

- наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 грудня 2013 року № 603 «Про затверд-ження норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій»;

- наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 10 квітня 2000 року № 73 «Про затвердження державних нормативних документів»;

- наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01 вересня 2008 року № 190 «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71 «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», та інших чинних нормативних актів у сфері житлово-комунального господарства.

 

Назва роботи (послуги)

Періодичність виконання

Інші вимоги

 

 

Технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем:

водопостачання;

водовідведення;

теплопостачання;

гарячого водопостачання;

зливової каналізації;

      електропостачання.

Щоденно, цілодобово

З обов’язковим дотриманням вимог Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005

Технічне обслуговування ліфтів

(за наявності)

Щоденно, цілодобово

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005; Наказу державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01.09.2008 № 190, ДСТУ EN 13015:2013

Обслуговування систем диспетчеризації

Щоденно, цілодобово

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005; Наказу державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01.09.2008 № 190

Обслуговування димових та вентиляційних каналів

За необхідності

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005

Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньо будинкових інженерних систем (у разі їх наявності)

За необхідності

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005

Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньо будинкових інженерних систем (у разі їх наявності)

За необхідності

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005

Прибирання прибудинкової території

Щоденно, крім вихідних та святкових днів

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005

Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних)

Не менше одного разу на тиждень

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005

Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами

За необхідності у зимовий період

З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005

Дератизація

Не рідше двох разів на рік

 

Дезінсекція

Не рідше двох разів на рік

 

Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку

постійно

 

 

Поточний ремонт спільного майна будинку

Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

 

За необхідності

З урахуванням побажань та пропозицій співвласників. З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005; з урахуванням положень наказу Держ-житлокомунгоспу України від 10.08.2004 № 150

Поточний ремонт внутрішньобудинових систем

водопостачання;

водовідведення;

теплопостачання;

гарячого водопостачання;

зливової каналізації;

електропостачання.

 

За необхідності

З урахуванням побажань та пропозицій спів-власників. З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005; з урахуванням положень наказу Держжитло-комунгоспу України від 10.08.2004 № 150

Поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньо будинкових інженерних систем (у разі їх наявності)

За необхідності

З урахуванням побажань та пропозицій співвласників. З обов’язковим дотриманням вимог: Наказу державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005; з урахуванням положень наказу Держ-житлокомунгоспу України від 10.08.2004 № 150

 

5. Перелік об’єктів конкурсу.

 

 

 

 

 

 

6. Технічна характеристика кожного об’єкта конкурсу згідно додатку № 1 до Порядку проведення конкусру з призначення багатоквартирного будинку затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарсвта від 13.06.2016 № 150.

Перелік багатоквартирних будинків (об’єкт конкурсу), щодо яких оголошено конкурс з призначення управителя, їх місцезнаходження  та технічні характеристики будинків,  щодо яких оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Красилові, наведено у додатку 1 до конкурсної документації.

Технічна характеристика кожного будинку об’єкта конкурсу за показниками наведена у додатку 2 конкурсної документації.

7. Критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції учасників конкурсу оцінюють за такими критеріями:

1) ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі багатоквартирного будинкудо 35 балів;

2) рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базоюдо 15 балів;

3) наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців)до 15 балів;

4) фінансова спроможність учасника конкурсудо 15 балів;

5) наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства – до 20 балів.

 

За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.

У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 35 балів.

 

8. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання.

Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають його організатору заяву (примірний приклад додається до документації, додаток 3) у якій зазначають:

фізичні особи - підприємці - прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

юридичні особи - повне найменування, код за ЄДРПОУ.

У заяві суб’єкт господарювання повинен зазначити про свій намір взяти участь у конкурсі, а також зазначити про надання згоди про обробку персональних даних.

До заяви додаються оригінали або належним чином завірені копії документів:

1) які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - фізичної особи - підприємця) (з 01 січня 2019 року). Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року № 1010 «Деякі питання професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», таким документом є кваліфікаційний сертифікат;

2) обгрунтована цінова пропозиція, що включає в себе витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку (кошторис),  винагороду  управителю  з  розрахунку  на 1  м.кв.  загальної площі багатоквартирного будинку на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо відповідно до додатку 4 конкурсної документації;

3) довідка довільної форми, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (приміщення (база)), кількість транспортних засобів, обладнання, устаткування, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/ підприємця, тощо);

4) баланс та звіт про фінансові результати за останній звітний період (податкову декларацію – для ФОПів) з метою підтвердження фінансової спроможність учасника конкурсу;

5) статут (положення чи інший установчий документ відповідно до законодавства) юридичної особи – учасника конкурсу;

6) лист в довільній формі про наявність наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з надання належним чином завірених договорів;

7) документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів конкурсної пропозиції;

8) витяг з реєстру платників ПДВ (якщо учасник є платником ПДВ) або витяг з реєстру платників єдиного податку (якщо учасник є платником єдиного податку);

9) оригінал або належним чином завірена копія довідки Державної податкової служби про відсутність (наявність) заборгованості по обов’язкових платежах у бюджет, дійсна на час подання конкурсної пропозицій.

 

Відомості, зазначені у заяві учасника конкурсу, перевіряє організатор конкурсу після їх надходження у порядку, встановленому частиною сьомою статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Витяги з ЄДРПОУ організатором конкурсу долучаються до конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою організатору конкурсу у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції реєструються організатором конкурсу в окремому журналі обліку конкурсних пропозицій за формою згідно додатком 2 Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку від 13.06.2016 № 150.

На запит учасника конкурсу організатор конкурсу протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом трьох робочих днів усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу повинен продовжити строк подання конкурсних пропозицій не менше ніж на сім календарних днів.

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за десять календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненнями щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов'язаний надіслати йому протягом трьох робочих днів з дня отримання звернення письмову відповідь, яку може оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті.

При проведенні організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається протягом трьох робочих днів усім учасникам конкурсу.

 

5. Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них.

        Організатор конкурсу у визначений ним день та час організовує огляд учасниками конкурсу об’єктів конкурсу та забезпечує  фізичний доступ до них.

Доступ до об'єктів конкурсу та огляд будинків буде проводитись _________ по ________ з 10.00 до 16.00 години. Учасники конкурсу, які бажають взяти участь у огляді об’єктів конкурсу, повідомляють про це конкурсну комісію не пізніше ніж за день до огляду.

 

9. Методика оцінювання конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції учасників конкурсу, які не були відхилені конкурсною комісією, оцінюються за наступною бальною системою:

 

1.       Ціна послуги (відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» включає витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі багатоквартирного будинку)     Максимальна кількість – 35 балів.

Ціна послуги, що включає винагороду управителю та витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна та прибудинкової території багатоквартирного будинку з розрахунку на 1 кв.м загальної площі будинку об’єкта конкурсу. Найнижча ціна за послугу з управління будинком = 35 балів. Оцінювання пропозицій здійснюється по кожному будинку, що входить до об’єкту конкурсу (група будинків), окремо. У разі, якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 35 балів.

Максимально можливу кількість балів щодо певного будинку (35 балів) отримує учасник, який запропонував найнижчу ціну послуги для цього будинку. Бали інших учасників щодо цього ж будинку розраховуються за формулою:

Бал (n учасника)=Цмін/Ц(n учасника)*35

Де: Бал (n учасника) – кількість балів, що отримує n учасник;

Цмін – найнижча ціна послуги для цього будинку із запропонованих учасниками, грн.;

Ц(n учасника) – ціна послуги для цього ж будинку, запропонована n учасником, грн.

 

2.       Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою Максимальна кількість – 15 балів:

Рівень забезпеченості учасника конкурсу спеціально обладнаними транспортними засобами, машинами, механізмами, устаткуванням (далі-технікою), які перебувають у власності, на балансі, в користуванні, оренді тощо учасника конкурсу. У разі наявності у учасника конкурсу зазначеної техніки, яка орендується або знаходиться в користуванні тощо, термін оренди, користування тощо не може бути меншим терміну надання послуг по Договору, що укладатиметься за результатами конкурсу. У випадку, якщо такий строк відносно техніки буде меншим, кількість балів за цим критерієм зменшується. Оцінювання повинно бути проведено по відношенню учасників один до одного – найвищий бал у учасника, який має найкращі показники, всі інші учасники повинні отримати бали із відповідним пониженням по відношенню до показників найкращого учасника.

 

Оцінка виставляється єдина в комплексі за всіма показниками цього критерію. При цьому 0 балів отримує учасник лише у випадку відсутності будь-якої матеріально-технічної бази.

 

3.       Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців)    Максимальна кількість – 15 балів.

Оцінюється наявність персоналу відповідної кваліфікації, знання і досвід роботи працівників (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців, що підтверджують спроможність надавати послуги з управління у повному обсязі групі будинків, що входять до об’єкту конкурсу, на який учасник подав відповідну конкурсну пропозицію).

1) кількість працівників (штатний розпис усіх працівників або перелік найманих працівників) – від 1 до 8 балів;

2) кваліфікація персоналу – від 1 до 4 балів;

3) досвід роботи персоналу за професією – від 1 до 3 балів.

Оцінка виставляється в комплексі за всіма показниками. Оцінювання повинно бути проведено по відношенню учасників один до одного, найвищий бал у учасника, який має найкращі показники, всі інші учасники повинні отримати бали із відповідним пониженням по відношенню до показників найкращого учасника.

 

4.       Фінансова спроможність учасника конкурсу          Максимальна кількість – 15 балів.

Оцінюється наявність фінансових ресурсів для забезпечення належного надання послуги з управління, розрахунків за обов’язковими платежами (заробітна плата, податки тощо), що підтверджується бухгалтерськими та іншими документами.

1) стан виконання зобов’язань учасником конкурсу – відсутність (наявність) заборгованості перед бюджетом, іншими юридичними та фізичними особами, найманими працівниками, в тому числі прострочена: від 0 до 7 балів;

2) наявність на рахунку обігових коштів, що забезпечують належне надання послуг з управління багатоквартирним будинком упродовж 1 місяця (з розрахунку середньомісячної потреби за рік): від 0 до 8 балів;

Оцінка виставляється в комплексі за всіма показниками. Оцінювання повинно бути проведено по відношенню учасників один до одного, найвищий бал у учасника, який має найкращі показники, всі інші учасники повинні отримати бали із відповідним пониженням по відношенню до показників найкращого учасника.

 

5.       Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства        Максимальна кількість – 20 балів.

Оцінюється наявність досвіду з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства згідно з переліком складових послуг з управління багатоквартирним будинком, зазначених у конкурснії документації:

- більше 10 років досвіду – 20 балів;

- від 1 до 10 років досвіду – 2 бали за кожен повний рік наявного досвіду;

- від 0 до 1 року досвіду – 1 бал;

- відсутність досвіду – 0 балів.

 

6.       Інше (інші документи, крім передбачених конкурсною документацією документів, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу – нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо)          Максимальна кількість – 5 балів.

За подані документи що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу – нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), нараховуються додаткові бали учаснику, але не більше 5 балів. Відсутність таких документів – 0 балів. Оцінювання проводиться по відношенню учасників один до одного, найвищий бал у учасника, який має найкращі показники, всі інші учасники повинні отримати бали із відповідним пониженням по відношенню до показників найкращого учасника.

10. Проєкт договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.  

Додаток 5 до Конкурсної документації.

11. Порядок надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації.  

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за десять календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненнями щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов'язаний надіслати йому протягом трьох робочих днів з дня отримання звернення письмову відповідь, яку може оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті.

При проведенні зборів учасників конкурсу з метою надання їм роз'яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається протягом трьох робочих днів усім учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом трьох робочих днів усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу повинен продовжити строк подання конкурсних пропозицій не менше ніж на сім календарних днів.

 

12. Дата огляду обєктів конкурсу та доступу до них.

Організатор конкурсу у визначений ним день та час організовує огляд учасниками конкурсу обєктів конкурсу та забезпечує фізичний доступ до них.

Доступ до об’єкту конкурсу та їх огляд буде проводитись у період з 26 вересня по 29 жовтня від 10.00 до 16.00 години.

Учасники конкурсу, які бажають взяти участь у огляді об’єктів конкурсу, повідомляють про це конкурсну комісію не пізніше ніж за день до огляду.

13. Інформація про наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  та невиконання зобов’язань щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі.

Загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій станом на 01.07.2024 року в розрізі об’єктів конкурсу наведено в додатку 6 до конкурсної документації.

 

Невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі – ВІДСУТНІ.

 

 

 

 

14. Спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих  днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за десять календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненнями щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов'язаний надіслати йому протягом трьох робочих днів з дня отримання звернення письмову відповідь, яку може оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті.

При проведенні організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається протягом трьох робочих днів усім учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом трьох робочих днів усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу повинен продовжити строк подання конкурсних пропозицій не менше ніж на сім календарних днів.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою організатору конкурсу у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції реєструються організатором конкурсу в окремому журналі обліку конкурсних пропозицій за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку. На запит учасника конкурсу організатор конкурсу протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

 

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного обєкта окремо.

 

 

31000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, місто Красилів, площа Незалежності, 2, кабінет 220, адмінбудинок Красилівської міської ради Хмельницької області

 

Дата: 29 жовтня 2024 року.

Час:  17:15

  Конкурсні пропозиції, отримані організатором конкурсу після закінчення строку їх подання не розкриваються і повертаються учасникам, які їх подали.

 

 

15. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозицій.

31000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, місто Красилів, площа Незалежності, 2, кабінет 220, адмінбудинок Красилівської міської ради Хмельницької області

 

Дата: 30 жовтня 2024 року

Час: 10:00

 

 

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями здійснюється на наступний день після закінчення строку їх подання на засіданні конкурсної комісії у час та в місці, що зазначені в оголошенні про проведення конкурсу, в присутності учасників конкурсу, що подали конкурсні пропозиції, або уповноважених ними осіб.

 

Відсутність учасника конкурсу або його уповноваженого представника під час процедури розкриття конкурсних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його конкурсної пропозиції.

 

Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених конкурсною документацією, а також оголошує найменування (прізвище, ім’я, по батькові) та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, ціну пропозиції щодо кожного багатоквартирного будинку, що входить до об’єкта конкурсу.

 

Усі відомості щодо розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями вносяться до протоколу засідання конкурсної комісії.

 

Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз'ясненнями їх пропозицій.

 

 

     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь