Жива пам’ять покоління переможців
Сьогодні, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА нагородила Подякою від виконавчого комітету міської ради за мужність і героїзм, проявлені у роки Другої світової війни, вірність обов’язку та відданість Батьківщині, неоціненний внесок у перемогу та відновлення миру, силу духу і стійкість, що стали прикладом для сучасних поколінь, та вручила подарунок останньому учаснику бойових дій у Другій світовій війні 1939–1945 років, який проживає у нашій громаді, жителю села Веселівка – СЛОБОДЯНЮКУ Андрію Федоровичу.
У свої 99 років він залишається людиною великої сили духу та гідності. Його життєвий шлях – це історія мужності, випробувань і незламної віри.
Сьогодні особливо важливо берегти пам’ять про людей, які пережили війну, вистояли у найтемніші часи та стали живими свідками історії. Їхній подвиг не лише сторінка минулого, а й дороговказ для сучасних поколінь.
Щира вдячність за подвиг, мужність і героїзм!