25 Квітня, 2024 р., 13:26
Завтра, 26 квітня 2024 року, орієнтовно об 11:00–11:30 через нашу громаду проїжджатиме траурний кортеж з тілом загиблого Героя, жителя селища Антоніни  – солдата Олексія ВІТЮКА, 2002 року народження.
25 Квітня, 2024 р., 12:32
Сьогодні, 25 квітня, минає перша річниця з дня загибелі в російсько-українській війні Героя Юрія МИРОНЮКА, який заради незалежності нашої Батьківщини, заради свободи її народу віддав найцінніше – власне життя.
24 Квітня, 2024 р., 15:27
       Красилівське відділення Хмельницького районного відділу ДУ “Хмельницький центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” інформує, що в Україні загострилось епідситуація з кашлюку.
23 Квітня, 2024 р., 11:59
23 квітня 2024 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у ході якого прийнято 28 рішень з питань життєдіяльності громади та окремих її жителів, серед яких:
22 Квітня, 2024 р., 08:34
У третій декаді квітня ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” традиційно долучається до заходів у рамках Всесвітнього, Європейського та Українського тижнів імунізації. На Хмельниччини усе заплановане цьогоріч проходить під гаслом “Вакциновані — Захищені!”.
19 Квітня, 2024 р., 11:02
Сьогодні, 19 квітня 2024 року, минає перша річниця з дня загибелі в російсько-українській війні одного з найкращих синів нашої країни старшого солдата, техніка-лінійного наглядача польового вузлу зв'язку – Юрія СІКАЛЮКА.
18 Квітня, 2024 р., 16:42
18.04.2024 року за участю міського голови Ніли Островської відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Красилівської міської ради
18 Квітня, 2024 р., 16:38
Сьогодні за участі міського голови Ніли Островської відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного  розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
16 Квітня, 2024 р., 10:27
16 квітня міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА за участі 19 депутатів міської ради  провела 43-ю позачергову сесію міської ради, на якій розглянуто 28 питань порядку денного. З основного:
15 Квітня, 2024 р., 13:28
Сальмонельоз - це гостре кишкове захворювання, яке викликається бактеріями роду Salmonella. Ці бактерії широко поширені в навколишньому середовищі, і заразитися ними можна різними шляхами.