08 Березня, 2024 р., 11:57
Сьогодні, 8 березня 2024 року, «живим» коридором-пам'яті міський голова Ніла Островська разом із працівниками міської ради, освітянами, працівниками культури, підприємств, установ, організацій і жителями Красилівської громади провели в останню путь Героя-Захисника, жителя села Севрюки Антонінської громади – солдата Віктора ГОРОДОВОГО, який загинув 5 березня 2024 року під час бойових дій на Запорізькому напрямку.
07 Березня, 2024 р., 17:13
 7 березня міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА за участі 19 депутатів міської ради  провела 42-у чергову сесію міської ради, на якій розглянуто 50 питань порядку денного.
06 Березня, 2024 р., 14:37
Сьогодні в селі Дружне вшанували пам'ять Героя-земляка Руслана ЯЮСА, старшого сержанта 23-го мотопіхотного батальйону 93-ї окремої механізованої бригади, який загинув 6 березня 2015 року на військовому полігоні під Запоріжжям.
05 Березня, 2024 р., 19:02
Протягом 1-5 березня за участі міського голови Ніли Островської постійні комісії міської ради проводили свої робочі засідання та опрацьовували проєкти рішень, що плануються до розгляду 42-ї чергової сесії міської ради, яка оголошена на 7 березня 2024 року.
04 Березня, 2024 р., 10:01
Сьогодні міський голова Ніла Островська провела щотижневу нараду з поліцейськими офіцерами громади в ході якої обговорено різні питання громадського порядку.
01 Березня, 2024 р., 11:42
Сьогодні, 1 березня 2024 року, минає перша річниця з дня загибелі в російсько-українській війні одного з найкращих синів нашої країни, молодого Воїна-Героя – Сергія БУРБЕЛО, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину.
28 Лютого, 2024 р., 15:41
Не пали! Врятуй себе, інших людей, тварин та природу!
28 Лютого, 2024 р., 14:32
Красилівська міська рада інформує, що в умовах відсутності централізованого водопостачання жителями громади використовується вода з альтернативних джерел (колодязів, бюветів, каптажів тощо).