29 Липня, 2022 р., 14:30
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 27 липня 2022 року, під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, відбулося планове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
27 Липня, 2022 р., 16:47
Повідомляємо, що для взаємодопомоги та інформування внутрішньо переміщених осіб у сфері соціального захисту населення, які тимчасово проживають на території Красилівської міської територіальної громади, створено Viber групу.
24 Липня, 2022 р., 20:03
За підтримки Красилівської міської ради, Хмельницької обласної федерації з футболу в особі Ігоря Хлібліна, почесного громадянина та футбольної легенди міста Красилів Сергія Ковальця,Фан-Клубу "Краса & Сила" сьогодні, 24 липня, на стадіоні "Юність" пройшов благодійний футбольний турнір кращих команд області за підсумками попереднього сезону - 2021 року: ФК "Колос" (м.Полонне), ФК "Случ" (м. Красилів), ФК "Іскра" (м.Теофіполь), "Перлина Поділля" (смт.Білогір'я).
21 Липня, 2022 р., 17:14
 Сьогодні, 21 липня, в малому залі адмінбудинку пройшла спільна нарада міського голови Ніли Островської та військового комісара Василя Ткачука з керівниками аграрних підприємств і представниками бізнесу громади.