08 Січня, 2020 р., 13:45
Сьогодні вранці, 8 січня, в Ірані сталася авіакатастрофа українського літака, який виконував регулярний рейс за маршрутом Тегеран-Київ. Лайнер зазнав аварії невдовзі після вильоту з аеропорту в Тегерані. Внаслідок катастрофи загинуло 176 людей – всі, хто були на борту.
20 Грудня, 2019 р., 10:30
Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади спеціаліста першої категорії сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Красилівської міської ради:
13 Грудня, 2019 р., 20:50
Запрошуємо Вас на "Публічну консультацію з приводу вдосконаленням механізму залучення місцевих жителів до вирішення найбільш актуальних питань життя Красилівської міської об’єднаної територіальної громади через Бюджет участі".
27 Листопада, 2019 р., 11:00
 Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса – провулок  2-й  Кам’янецький, 19/1, м. Хмельницький, 29013 тел./факс (0382) 65-11-75.