22 Грудня, 2023 р., 14:51
Сьогодні, 22 грудня 2023 року, Красилівська громада провела в останню путь солдата Володимира ІЛЬЧЕНКА, який з честю боронив Україну, мріяв про Перемогу і робив усе для того, щоб гідно протистояти ворогу, але під час застосування противником БПЛА зі скидом гранат, отримавши поранення несумісні з життям, загинув.
22 Грудня, 2023 р., 10:00
Щороку, 22 грудня, своє професійне свято відзначають люди, які  віддають свою енергію, сили, знання та вміння аби в кожній оселі нашої громади було світло і тепло.
21 Грудня, 2023 р., 10:05
Сьогодні, 21 грудня, минає перша річниця від дня загибелі нашого земляка, солдата-гранатометника, 43-річного Валентина ШУТЮКА, який до останнього подиху був вірний військовій присязі та віддав своє життя за цілісність і незалежність України.
19 Грудня, 2023 р., 12:19
15-17 грудня 2023 року в місті Київ, на базі Легкоатлетичного манежу Олімпійського коледжу Івана Піддубного, відбулись змагання на Кубок України з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів, організовані громадською організацією «Ветерани легкої атлетики України».
19 Грудня, 2023 р., 12:00
19 грудня 2023 року під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради, що пройшло під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, члени виконкому розглянули порядок денний з 12 питань, серед яких:
18 Грудня, 2023 р., 16:29
Сьогодні Красилівська громада, віддаючи шану, «живим»  коридором пам’яті та шани провели в останню путь Воїна-Земляка, жителя села Пашутинці Веселівського старостинського округу, Віктора ДМИТРУКА, який повернувся додому назавжди.
15 Грудня, 2023 р., 15:13
 Щорічно, 15 грудня, в Україні відзначають День працівників суду – професійне свято тих, на кого покладено важку ношу і почесний обов’язок – здійснювати у державі правосуддя.
14 Грудня, 2023 р., 16:08
14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, Красилівська громада вшанувала людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося із зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.