28 Листопада, 2023 р., 15:13
27 листопада міський голова Ніла Островська зустрілася з регіональним координатором проєкту «Курс на незалежність» Валерієм МЕТЬ та переможцями проєкту– приватними підприємцями Кривоносюком Сергієм та Зайцевою Антоніною.
27 Листопада, 2023 р., 08:55
 30 листопада о 12:00 на сторінці Красилівської міської ради  в мережі Facebook міський голова Ніла Островська в прямому ефірі особисто відповідатиме на запитання, що турбують жителів Красилівської міської територіальної громади.
25 Листопада, 2023 р., 16:59
90 років пройшло і нічого не змінилося – тоді «сталінізм», а зараз «путінізм». Хочуть нас знищити і стерти з лиця землі. А ми хочемо жити і території для компромісів у нас просто немає! Ми повинні бути єдиними, щоб вижити і перемогти! Це єдиний шлях і єдиний спосіб для цієї Великої Перемоги! Ми будемо завжди пам’ятати усіх, хто просто хотів бути українцем і за це був знищений, заморений, вбитий!  Слава нашим воїнам, які героїчно протистоять нелюдам! Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська
24 Листопада, 2023 р., 16:24
Сьогодні Красилівська громада попрощалася з Героєм – Сергієм Олексійовичем БАБАНІНИМ, який перебував у місцях, де велися запеклі бої, стояв на захисті своєї країни та вірив у Перемогу.
24 Листопада, 2023 р., 16:07
25 листопада о 16:00 долучись до Всеукраїнської акції "ЗАПАЛИ СВІЧКУ" – вшануй пам'ять жертв голодоморів 1932-1933 років в Україні!
22 Листопада, 2023 р., 16:49
Протягом 21-22 листопада за участі міського голови Ніли Островської постійні комісії міської ради проводили свої робочі засідання та опрацьовували проєкти рішень, що плануються до розгляду 40-ї позачергової сесії міської ради, яка оголошена на 23 листопада 2023 року.
21 Листопада, 2023 р., 15:09
«Сьогодні особливий день для кожного українця–День Гідності та Свободи. Це десята річниця Революції Гідності–однієї із найважливіших переломних подій в історії нашої держави. Сьогодні ми біля памʼятного знаку Героям України, щоб вклонитись усім, завдячуючи кому ми маємо кожен ранок і кожен день у вільній Україні»,–Ніла Островська.
21 Листопада, 2023 р., 13:31
21 листопада 2023 року під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради, що пройшло під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, члени виконкому прийняли два десятки рішень про: