15 Листопада, 2023 р., 16:34
Указом Президента України від 02 червня 2023 року № 315 за особисту мужність і самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого солдата АННЕНКОВА Івана Юрійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
15 Листопада, 2023 р., 10:08
Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
13 Листопада, 2023 р., 12:21
Сьогодні, 13 листопада 2023 року, живим коридором пам'яті та шани Красилівська громада провела в останню путь Героя-Захисника, жителя села Котюржинці Заслучненської громади, солдата гранатометника– Олександра БЕЗПАЛЬЧУКА, який загинув 05 листопада під час виконання бойового завдання у населеному пункті Сергіївка Сватівського району Луганської області.
12 Листопада, 2023 р., 09:55
«Ми завжди будемо пам’ятати Героїв, які віддали найцінніше, що мали - своє життя за кожного з нас, за вільну і  незалежну Україну!» - Ніла Островська
09 Листопада, 2023 р., 08:16
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в кабінеті міського голови зібралися працівники та керівники установ галузі культури нашої громади.
06 Листопада, 2023 р., 14:26
Комунальне господарство та соціальна сфера – питання чергового виконкому
05 Листопада, 2023 р., 08:56
Цей день по праву належить відданим своїй справі людям, які першими приходять на допомогу іншим.