16 Березня, 2020 р., 13:58
Сьогодні, 16 березня 2020 року, минають треті роковини з моменту загибелі на сході України нашого Героя-земляка –Миколи Грабарчука. Міський голова Ніла Островська та її заступник Валерій Лось, прийшли до могили патріота в с. Печеське, аби віддати шану загиблому Герою.
16 Березня, 2020 р., 13:57
14 березня 2020 року своє 90-річчя від дня народження відзначала, ветеран праці, жителька села Кульчини Романюк Марія Василівна, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в місцевому сільськогосподарському підприємстві «Поділля»(села Кульчини).
15 Березня, 2020 р., 11:46
Сьогодні, в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» відбулась перша спільна нарада міського голови Ніли Островської, виконуючих обов’язки старост Красилівської громади з 5 поліцейськими офіцерами громади.
15 Березня, 2020 р., 11:44
Сьогодні, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, міський голова Ніла Островська відвідала Красилівську ЖЕК, Красилівське підприємство теплових мереж, Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства та Красилівське колективне підприємство «Побутсервіс» , щоб привітати та подякувати всім працівникам комунальної сфери нашоі громади.
13 Березня, 2020 р., 11:31
Прокурором Старокостянтинівської місцевої прокуратури у Старокостянтинівському районному суді доведено вину 19-річного мешканця м. Красилів у вчиненні грабежу, крадіжок та незаконного заволодіння транспортними засобами.
12 Березня, 2020 р., 17:13
12 березня у Красилівській міській раді, під головуванням міського голови Ніли Островської, відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
12 Березня, 2020 р., 16:16
Від 16 березня до 16 квітня у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді буде триватиме місячник весняного прибирання.
12 Березня, 2020 р., 16:15
12 березня 2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету розглянули 22 питання порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади.
12 Березня, 2020 р., 08:15
Незважаючи на систематичні попередження правоохоронців про різні злочинні схеми, пов’язані із шахрайським заволодінням коштами громадян, у минулому році Красилівським ВП ГУНП в Хмельницькій області зареєстровано 15 кримінальних проваджень за фактами шахрайств.