14 Лютого, 2020 р., 14:39
Днями своє 80-річчя від дня народження відзначила ветеран педагогічної праці, вчитель географії - Баб’як Галина Іванівна, яка все своє життя присвятила роботі в Красилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, була завжди для учнів прикладом мудрості, порядності та інтелігентності.
13 Лютого, 2020 р., 17:01
8-9 лютого 2020 року в м. Київ за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, Федерації легкої атлетики України на базі оновленого легкоатлетичного манежу Київської школи вищої спортивної майстерності пройшов перший у 2020 році Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні.
13 Лютого, 2020 р., 16:13
13 лютого 2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, прийнято важливі рішення з питань життєдіяльності громади та окремих її жителів.
12 Лютого, 2020 р., 11:41
Сьогодні, 12 лютого районна газета «Красилівський вісник» відзначає свій ювілей. Протягом 85 років працівники видання з номеру в номер писали справжній літопис нашого краю – його історію, традиції, соціально-економічний розвиток, висвітлювали долі видатних і пересічних жителів.
11 Лютого, 2020 р., 13:59
   За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за січень місяць 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 1,6 млн гривень.
11 Лютого, 2020 р., 13:58
Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15 серпня 2019 року завершено формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за урядовою програмою «Доступні ліки». У новій редакції Реєстру кількість ліків, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно, збільшилась на 14 позицій.
11 Лютого, 2020 р., 11:32
Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 12 лютого 2020 року. Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.
10 Лютого, 2020 р., 17:03
10 лютого у залі засідань Красилівського центру лабораторних досліджень вітали ювіляра – завідувача Красилівського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України», Ціпкуна Аркадія Івановича. Днями йому виповнилося 70 років.