29 Січня, 2020 р., 15:53
Шановні жителі Красилівської громади та гості,запрошуємо Вас на пісочну казку "Снігова Королева" на 14,00 та 17.00 годину 02.02.2020р.
29 Січня, 2020 р., 15:52
29 січня 2020 року міський голова Ніла Островська розпочала чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради з оголошення хвилини мовчання в пам’ять про студентів – оборонці української державності, які загинули 102 роки тому у бою під Крутами.
29 Січня, 2020 р., 08:01
Саме цього дня, 102 роки тому : 29 січня 1918 року поблизу залізничної станції селища Крути (що за 130 кілометрів на північний-схід від Києва) - відбувся 5-ти годинний бій між більшовицькою армією Міхаіла Муравйова, яка нараховувала 4 тис. 800 вояків та 520-ма національносвідомими українськими воїнами, 300 із яких були київськими студентами. Бій під Крутами став назавжди для нас одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Українські студенти, гімназисти помічного Куреня січових стрільців, офіцери та юнаки першої Української військової школи та загін Вільного козацтва армії УНР відважно встали на захист України, щоб не допустити ворога до Києва. Українських воїнів-лицарів у тому бою було лише 520 чоловік. Проти них було 4 тисячі 800 російських агресорів – досвідчені та військово вишколені солдати, фронтовики та матроси більшовицької армії. Відбувся нерівний бій, але бойовий наказ наша українська молодь виконала.
27 Січня, 2020 р., 17:14
У читальному залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради у період із 23 січня по 4 лютого 2020 року з 8:00 до 16:30 год. експонується обласна пересувна фотодокументальна виставка: «Донбас: ПереPROчитання образу». Дана виставка висвітлює історію Донеччини та Луганщини від доісторичних часів-і до сьогодення. Сотні світлин, документів, описів переконливо акцентують увагу відвідувачів – що Донбас здавна мав українське коріння і є невід’ємною складовою нашої рідної великої України.
27 Січня, 2020 р., 11:22
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» № 1082 від 24 грудня 2019 року повідомляємо про проведення перерахунку розміру нарахувань за теплову енергію, у зв’язку із зміною ціни на природній газ (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника) для споживачів категорії населення за грудень місяць 2019 року.
27 Січня, 2020 р., 10:49
Вихідними, на базі спорткомплексу Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся перший етап групи C дивізіону В відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» сезону 2019-2020 років яку проводить Хмельницька Федерація волейболу. Волейболісти Красилівської ОТГ приймали суперників з Городка та Хмельницького.
27 Січня, 2020 р., 10:10
Щорічно 27 січня в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 60/7 від 1 листопада 2005 року. Цей день вшановує пам'ять про жертв геноциду організованого нацистами та їхніми колаборантами, внаслідок якого загинуло за приблизними підрахунками 6 мільйонів євреїв, 200 тис. ромів, 250 тис. ментально та фізично недієздатних осіб та інші верстви населення. Резолюція приурочила день вшанування жертв Голокосту до дати звільнення військами 1-го Українського фронту найбільшого нацистського концентраційного табору смерті Аушвіц-Біркенау (польська назва - Освенцім) – це відбулося 27 січня 1945 року. Тільки тут, в 70 км від Кракова, із 1941-го по 1945-й - було вбито більше 1,4 млн осіб, з яких 1,1 млн були євреями. Цей табір вважають одним із головних символів Голокосту.
24 Січня, 2020 р., 15:08
В Красилівській громаді традиційно, напередодні новорічних свят, було оголошено конкурс «Подаруй жителям громади святковий настрій», головна умова якого полягала в оформленні будинків, вітрин магазинів, територій, вікон та класних кімнат на новорічну тематику.
24 Січня, 2020 р., 10:25
Міська рада спільно з компанією Medical Innovative Technologies, яка постачає сучасне інноваційне обладнання для фармінгу органічної сільськогосподарської продукції, шукають партнерів серед малого та середнього бізнесу для участі у Грантовій програмі USAID «Створення Експортного Альянсу» .