22 Січня, 2020 р., 15:29
22 січня 2020 року в читальній залі центральної бібліотеки Красилівської міської ради проведено годину патріотизму «Соборність - наш святий заповіт», приурочений Дню
22 Січня, 2020 р., 14:54
День 22 січня 1919 року ввійшов до Національного календаря як велике державне свято – День Соборності та Свободи України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії, нації та прагнення до етнічної та територіальної єдності.
21 Січня, 2020 р., 16:39
З метою забезпечення підготовки проектів рішень на розгляд позачергової сесії Красилівської міської ради, під головуванням міського голови Ніли Островської, 21 січня 2020 року проведено засідання усіх постійних депутатських комісій міської ради.
20 Січня, 2020 р., 18:56
Сьогодні, 20 січня 2020 року, з метою підготовки проектів рішень на розгляд 37-ї сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 23 січня 2020 року, за участі міського голови Ніли Островської, проведено засідання постійних депутатських комісій міської ради, а саме:
20 Січня, 2020 р., 13:16
Сьогодні, 20 січня 2020 року, своє 90-річчя святкує жителька села Лагодинці, ветеран праці Галамага Віра Тимофіївна 1930 року народження, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в місцевому сільськогосподарському підприємстві «Імені Водарського» села Лагодинці.
17 Січня, 2020 р., 14:14
Запрошуємо всіх охочих долучитися до флешмобу з нагоди 101-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки під назвою "Мости єднання".
17 Січня, 2020 р., 11:03
16 січня 2020 року, з метою підготовки проектів рішень на розгляд 37-ї позачергової сесії Красилівської міської ради, за участі міського голови Ніли Островської, провела своє засідання постійна депутатська комісія Красилівської міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
17 Січня, 2020 р., 08:09
За рахунок коштів бюджету громади в сумі 27,1 тис. грн. Красилівською ЖЕК проведено роботи з освітлення вулиці Комарова та провулку Кобзаря в м. Красилів. (Загальна протяжність відновленого освітлення складає 780 метрів, встановлено 10 сучасних енергозберігаючих ліхтарів).
17 Січня, 2020 р., 08:08
Ось уже втретє в нашій громаді відбулась презентація аудіокниги Оксани Радушинської «Метелики в крижаних панцирах». Саме сьогодні, 16 січня «Новорічні посиденьки» з творчими людьми зібрали у залі педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл міста, працівників закладів дошкільної освіти, Красилівської міської ради та райдержадміністрації. Видання інтерпретували спеціально для людей, хто у силу особливих життєвих обставин позбавлені можливості самостійно читати – це люди, які мають вади зору.