24 Березня, 2020 р., 10:02
Що означає «самоізоляція»? Самоізоляція означає, в першу чергу, утримання від контактування з іншими людьми для того, щоб зменшити ризики інфікування. Це включає будь-які ситуації, коли ви можете тісно контактувати з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше 1 метра або тривалістю понад 15 хвилин). В тому числі публічні заходи, робота, навчання, релігійні служби, спортивні змагання, розважальні заходи, користування транспортом, екскурсії, відвідування ресторанів тощо.
24 Березня, 2020 р., 08:24
20 Березня, 2020 р., 10:11
В місті Красилові завершили будівництво тротуарної доріжки по вул. М.Грушевського, яка переходить на вул. Комарова.
18 Березня, 2020 р., 15:24
В усій Україні вводиться суворий карантин, під час якого працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки, АЗС і банки. Однак, відвідуючи їх, необхідно дотримуватися правил противірусної безпеки.
16 Березня, 2020 р., 13:58
Сьогодні, 16 березня 2020 року, минають треті роковини з моменту загибелі на сході України нашого Героя-земляка –Миколи Грабарчука. Міський голова Ніла Островська та її заступник Валерій Лось, прийшли до могили патріота в с. Печеське, аби віддати шану загиблому Герою.
16 Березня, 2020 р., 13:57
14 березня 2020 року своє 90-річчя від дня народження відзначала, ветеран праці, жителька села Кульчини Романюк Марія Василівна, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в місцевому сільськогосподарському підприємстві «Поділля»(села Кульчини).
15 Березня, 2020 р., 11:46
Сьогодні, в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» відбулась перша спільна нарада міського голови Ніли Островської, виконуючих обов’язки старост Красилівської громади з 5 поліцейськими офіцерами громади.