21 Квітня, 2020 р., 16:38
Сьогодні, 21 квітня 2020 року, Красилівською міською радою розглянуто питання про виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 2,0 га для двох учасників бойових дій на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту с. Заставки).
16 Квітня, 2020 р., 16:54
Щороку напередодні Великодня у нашому місті «розквітає» незвичайне дерево, прикрашене барвистими писанками, крашанками, які виготовляють дорослі та маленькі жителі нашої громади.
16 Квітня, 2020 р., 15:20
16 квітня 2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету розглянули 12 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади.
16 Квітня, 2020 р., 08:34
Мешканці багатоквартирних будинків неодноразово зверталися до міської ради та міського голови щодо необхідності здійснення ремонтів покрівель їх будинків.