19 Травня, 2020 р., 14:26
УВАГА! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! В КРАСИЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ станом на сьогодні - 18 (3 одужало) ПІДТВЕРДЖЕНИХ ВИПАДКІВ зараження короновірусом у селах Кременчуки, Великі Орлинці, Ключівка, Лісова Волиця,Западинці.
19 Травня, 2020 р., 14:00
Допомога по частковому безробіттю на період карантину Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306.
18 Травня, 2020 р., 17:18
Вражаємо світ красою і розмаі?ттям украі?нських вишиванок, взявши участь у флешмобі Красилівської громади «Одягни вишиванку, громадо моя».
17 Травня, 2020 р., 10:15
Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.
13 Травня, 2020 р., 09:59
Асоціація міст України звернулася до  Президента як до Гаранта Конституції України щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.
12 Травня, 2020 р., 16:32
Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 13 травня 2020 року. Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.
09 Травня, 2020 р., 18:16
Сьогодні, 9 травня, відзначаючи 75-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війну, віддаємо данину пам’яті тим, хто не повернувся з поля бою та схиляємо голови перед мужністю і стійкістю наших прадідів-дідів, які зберегли мир на нашій землі.
08 Травня, 2020 р., 14:15
За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня-квітня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 17,7 млн гривень.
08 Травня, 2020 р., 11:42
Сьогодні, в День пам’яті та примирення, на Меморіальному комплексі «Площа Слави» настоятель Української Греко-Католицької Церкви Святого Рівноапостольного князя Володимира отець Ігор Куриба, провів поминальну панахиду за померлими в роки Другої світової війни воїнами-земляками.