21 Квітня, 2020 р., 16:40
Сьогодні депутати міської ради прийняли рішення про заборону використання, розміщення, покладання та реалізацію на об’єктах благоустрою Красилівської міської об’єднаної територіальної громади (кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучних квітів, вінків, корзин, тощо).
21 Квітня, 2020 р., 16:39
Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні окремих сфер діяльності об’єднаної громади, 40-а сесія Красилівської міської ради, чергове пленарне засідання якої відбулося 21 квітня 2020 року, внесла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік за рахунок економії коштів реалізації проєкту «Модернізація медичного обладнання для КНП «Красилівська центральна районна лікарня» в рамках реалізації Програми людської безпеки Уряду Японії «КУСАНОНЕ» в сумі 92,8 тис.грн.
21 Квітня, 2020 р., 16:39
З метою підтримки в період карантинних заходів суб’єктів малого та середнього бізнесу об’єднаної громади, сесія міської ради внесла зміни до рішення Красилівської міської ради від 27.06.2019 року № 4 «Про встановлення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів на 2020 рік », якими передбачила тимчасово, в період з 01.05.2020 року по 31.05.2020 року, затвердити ставки єдиного податку:
21 Квітня, 2020 р., 16:38
Сьогодні, 21 квітня 2020 року, Красилівською міською радою розглянуто питання про виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 2,0 га для двох учасників бойових дій на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту с. Заставки).
16 Квітня, 2020 р., 16:54
Щороку напередодні Великодня у нашому місті «розквітає» незвичайне дерево, прикрашене барвистими писанками, крашанками, які виготовляють дорослі та маленькі жителі нашої громади.