24 Травня, 2020 р., 10:13
Працівники міської ради долучились до ініціативи Богдана Білявця та взяли участь у спільному прибиранні території лісу (колишньої території відпочинку «Красилівчанка»). Звертаємось до жителів громади з проханням підтримувати чистоту в місцях, де усім приємно відпочивати, та не створювати дискомфорт для інших.
23 Травня, 2020 р., 16:40
З цієї нагоди, біля памятника «Героям України» Красилівська громада разом із міським головою Нілою Островською віддала шану величі духу українських героїв, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави.
23 Травня, 2020 р., 14:42
УВАГА! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! В КРАСИЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ станом на сьогодні - 23 ПІДТВЕРДЖЕНИХ ВИПАДКІВ зараження короновірусом у селах Кременчуки, Великі Орлинці, Ключівка, Лісова Волиця,Западинці. (3 людей одужало)
23 Травня, 2020 р., 10:12
22 Травня, 2020 р., 17:51
22 Травня, 2020 р., 17:50
22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, перепоховали в Україні. Адже помер 47-річний український поет у Санкт-Петербурзі, там його (на Смоленському кладовищі) спочатку і поховали. Але і друзі Тараса Григоровича, і численні шанувальники його творчості знали про палке бажання поета бути похованим згідно з його «Заповітом», написаним ще в 1845 році, на рідній землі – «Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій…».
22 Травня, 2020 р., 17:50
Оскільки рішенням Рівненського апеляційного суду скасовано оренду земельної ділянки площею 32 га, яка розташована в межах населеного пункту с. Чепелівка, і вказане рішення набрало законної сили, сьогодні, 22 травня 2020 року, Красилівською міською радою розглянуто питання про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
22 Травня, 2020 р., 17:49
Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні окремих сфер діяльності об’єднаної громади, 41-а сесія Красилівської міської ради, позачергове пленарне засідання якої відбулося 22 травня 2020 року, внесла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік за рахунок коштів, передбачених на утримання апарату міської ради в сумі 457,80 тис.грн.
21 Травня, 2020 р., 16:31
21.05.2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, розглянуто 11 питань порядку денного. Враховуючи, що сьогоднішнє засідання відбулось у День вишиванки, члени виконавчого комітету та усі присутні також були у вишиванках.
21 Травня, 2020 р., 11:21
УВАГА! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! В КРАСИЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ станом на сьогодні - 23 ПІДТВЕРДЖЕНИХ ВИПАДКІВ зараження короновірусом у селах Кременчуки, Великі Орлинці, Ключівка, Лісова Волиця,Западинці. (3 одужало)