17 Липня, 2020 р., 14:19
Міська рада започатковує в громаді надання людям поважного віку нової безкоштовної соціально – педагогічної послуги «Університет третього віку», про що 17 липня 2020 року було прийняте відповідне рішення.
17 Липня, 2020 р., 14:19
Красилівська міська рада, пленарне засідання якої відбулося 17 липня 2020 року, розглянула звернення 255 жителів сіл Котюржинці та Марківці щодо приєднання територіальної громади Котюржинецької сільської ради до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, що відповідає перспективному плану розвитку Хмельницької області.
17 Липня, 2020 р., 14:18
За поданням міського голови Ніли Островської, 17 липня 2020 року міська рада прийняла рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Красилів» педагогу, громадському і культурному діячу, письменнику, красилівчанину Солтису Миколі Тарасовичу за значні досягнення в справі навчання та виховання підростаючого покоління, патріотичну, національну, громадянську позицію, активну участь у соціально-культурному житті територіальної громади міста Красилів.
16 Липня, 2020 р., 16:40
16 липня 2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету розглянули 19 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади.
15 Липня, 2020 р., 11:39
У нараді взяли участь заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Валерій Лось та Марина Слободянюк, спеціаліст першої категорії сектору економічного розвитку інвестицій та регуляторної діяльності міської ради Марина Полятевич та начальник відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації Інна Семерук.
13 Липня, 2020 р., 17:02
    Сьогодні, 13 липня 2020 року, з метою підготовки проєктів рішень на розгляд позачергової 43-ї сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 17 липня 2020 року, за участі міського голови Ніли Островської, проведено засідання постійних депутатських комісій міської ради, а саме:
10 Липня, 2020 р., 17:02
10 липня 2020 року, за участі міського голови Ніли Островської, з метою підготовки проектів рішень до 43-ї позачергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 17 липня 2020 року, постійна депутатська комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради (голова комісії Федченко В.О.) провела своє робоче засідання.