05 Серпня, 2020 р., 14:47

03 Серпня, 2020 р., 13:39
Станом на сьогоднішній день по Красилівській громаді маємо наступну статистику:
03 Серпня, 2020 р., 11:51
«Міський голова Ніла Островська видала розпорядження про скликання сорок четвертої чергової сесії Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання 14 серпня 2020 року о 10-00 год. у приміщенні адмінбудинку на пл. Незалежності, 2 (2-й поверх, великий зал).
31 Липня, 2020 р., 13:52
Станом на сьогоднішній день по Красилівській громаді маємо наступну статистику:
31 Липня, 2020 р., 13:38
Правоохоронними органами Красилівського району проводиться активна та злагоджена робота, спрямована на протидію діяльності нелегальних автозаправних станцій та автозаправних пунктів на території області.
31 Липня, 2020 р., 13:37
Протягом 20-ти останніх років ми спостерігали швидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Поступово еволюціонують державні сервіси, що змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Саме про електронні сервіси, які запровадженні Державною міграційною службою України маємо змогу поговорити із начальником Управління ДМС України в Хмельницькій області Олегом Паньковим.
30 Липня, 2020 р., 10:54
Офіційна зайнятість є важливим фактором в забезпеченні нашого сьогоднішнього і майбутнього, гарантує  наш соціальний захист.  Якщо ми працюємо офіційно, ми – застраховані особи і можемо розраховувати на соціальні виплати та допомогу - право на пенсію, допомогу по безробіттю, допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності у разі настання таких випадків та інше.