13 Серпня, 2020 р., 16:49
Сьогодні міський голова Ніла Островська поспілкувалась з жителями села Лагодинці.
12 Серпня, 2020 р., 17:11
Сьогодні, 12 серпня 2020 року, з метою підготовки проєктів рішень на розгляд 44-ї чергової сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 14 серпня 2020 року, проведено засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності.
12 Серпня, 2020 р., 17:10
11 Серпня, 2020 р., 10:49
З 04 по 08 серпня 2020 року, у місті Скадовськ Херсонської області, на узбережжі Чорного моря проходив чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків 2006-2007 років народження. Гандбол на піску серед юних спортсменів є досить молодим видом спорту, як в Україні так і в світі.
10 Серпня, 2020 р., 11:44
08 Серпня, 2020 р., 11:45
Для багатьох з вас День будівельника - професійне свято. Щиро вітаємо всіх, хто будує наш світ у прямому значенні цього слова – від невеликої медичної амбулаторії до гігантського комплексу. Від імені усієї Красилівської громади дякуємо будівельникам за всі втілені проєкти, які перетворюють нашу громаду і визначають її «обличчя» на десятиліття. Ви бачите, як у Красилівській громаді ремонтують і будують нові дороги, як оживають місця відпочинку. Яким проривом у майбутнє стане новозбудований сучасний спортивно-реабілітаційний центр.
07 Серпня, 2020 р., 15:41
Депутати розпочали підготовку до 44-ї сесії міської ради