20 Серпня, 2020 р., 16:34
19 Серпня, 2020 р., 12:05
Аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за сім місяців 2020 року провели моніторинг 195 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю  майже  330  млн грн.
17 Серпня, 2020 р., 17:13
15-16 серпня 2020 року в м. Хмельницький, на базі стадіону «Поділля», під патронатом Федерації легкої атлетики України, за підтримки Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації пройшов відкритий чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики серед ветеранів.
17 Серпня, 2020 р., 17:12
14 Серпня, 2020 р., 15:28
14 Серпня, 2020 р., 15:24
Сьогодні, 14 серпня 2020 року, депутати міської ради розглянули питання про необхідність проведення заходів з енергозбереження, а саме: проведення капітальних ремонтів чотирьох дошкільних закладів освіти міста та Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. Утеплення фасадів та ремонт дахів покращить температурний режим цих установ, створить більш комфортне перебування в них дітей та, в результаті, економію коштів бюджету громади.
14 Серпня, 2020 р., 14:36
За результатами  проведеного конкурсу на посаду директора Красилівської дитячої школи мистецтв, міська рада погодила Безносюк Ольгу Олександрівну на зазначену посаду та уповноважила відділ культури міської ради укласти строковий трудовий договір з Безносюк О.О. терміном на 5 років.
14 Серпня, 2020 р., 14:35
Сьогодні міською радою затверджені нові Правила благоустрою Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Цим документом регулюються відношення громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності до утримання своїх території у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, покращення благоустрою всієї території об’єднаної громади.
13 Серпня, 2020 р., 16:53
13 Серпня, 2020 р., 16:52
13 серпня 2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 15 питань порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.