09 Листопада, 2020 р., 14:32
               9 листопада міський голова Ніла Островська та голова Благодійного фонду «Ксена»  Устинова Оксана, В рамках реалізації Хмельницького регіонального компоненту проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Вінницькій та Хмельницькій областях» підписали меморандум про співпрацю між Красилівською міською радою Хмельницької області, благодійним фондом «Ксена» та Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії».
09 Листопада, 2020 р., 14:13
9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!
09 Листопада, 2020 р., 14:11
9 листопада - День української писемності та мови!
06 Листопада, 2020 р., 16:03
Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж дев’яти місяців поточного року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 48,1 млн гривень.
06 Листопада, 2020 р., 13:41
В Красилові успішно реалізовується  Програма співфінансування робіт з ремонту покрівель багатоквартирних житлових будинків.
05 Листопада, 2020 р., 17:06
05 листопада 2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконкому розглянули 14 проектів рішень та одноголосно підтримали їх.
05 Листопада, 2020 р., 15:01
Станом на сьогодні, в Красилівській громаді маємо наступну статистику: - З початку пандемії на COVID-19 захворіло 564 жителів громади, одужало – 322. - З 227 жителів громади, які на сьогоднішній день хворі: - 178 - лікується амбулаторно; - 49 - перебуває на cтаціонарному лікуванні в профільних лікарнях Хмельницької області. 195 жителів громади перебуває на самоізоляції у зв’язку з контактом із хворими на COVID-19.
03 Листопада, 2020 р., 16:54
Явка виборців на місцевих виборах до Красилівської міської ради становила 32,7 % від загальної кількості виборців включених до списків виборців, які складені органом ведення Державного реєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації.
02 Листопада, 2020 р., 13:15
Станом на сьогодні, в Красилівській громаді маємо наступну статистику:
02 Листопада, 2020 р., 11:33
Міська рада спільно із Красилівським центром зайнятості продовжує щомісячну рубрику вакантних посад.