30 Жовтня, 2020 р., 11:54
30 Жовтня, 2020 р., 10:24
Згідно чинного законодавства України, а саме: відповідно до ч. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
28 Жовтня, 2020 р., 13:28
28 Жовтня, 2020 р., 11:24
28 жовтня 2020 року на Меморіальному комплексі «Площа слави» відбувся захід присвячений одній з найбільш значущих дат в історії нашої держави - визволення України від нацистських загарбників.
27 Жовтня, 2020 р., 15:12
На скарги жителів міста Красилів комісією було здійснено перевірку роботи елеватора ТОВ «АІК ТРЕЙДІНГ» по вул. М. Грушевського, 150. В ході перевірки було виявлено, що даним підприємством здійснюється забруднення атмосферного повітря, що призводить до порушення Закону України «Про охорону атмосферного повітря».
23 Жовтня, 2020 р., 15:10
22 Жовтня, 2020 р., 14:15

22 Жовтня, 2020 р., 14:14
22 жовтня 2020 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Склонного, члени виконавчого комітету розглянули 11 питань порядку денного, з яких прийняли відповідні рішення.
21 Жовтня, 2020 р., 13:29
Станом на сьогодні, в Красилівській громаді маємо наступну статистику: + З початку пандемії на COVID-19 захворіло 398 жителів громади, одужало - 214. + З 173 жителів громади, які на сьогоднішній день хворі: - 137 - лікується амбулаторно; - 36 - перебуває на cтаціонарному лікуванні в профільних лікарнях Хмельницької області. + 149 жителів громади перебуває на самоізоляції у зв’язку з контактом із хворими на COVID-19.
20 Жовтня, 2020 р., 15:40
Станом на сьогодні, в Красилівській громаді маємо наступну статистику: + З початку пандемії на COVID-19 захворіло 391 житель громади, одужало - 212. + З 168 жителів громади, які на сьогоднішній день хворі: - 134 - лікується амбулаторно; - 34 - перебуває на cтаціонарному лікуванні в профільних лікарнях Хмельницької області. + 147 жителів громади перебуває на самоізоляції у зв’язку з контактом із хворими на COVID-19.