07 Листопада, 2019 р., 13:13
Красилівська дитяча школа мистецтв Красилівської міської ради є одним із пріоритетних закладів позашкільної освіти в нашій громаді, яка надає освіту мистецького спрямування, де навчається 330 учнів та працюють 29 творчих викладачів.
07 Листопада, 2019 р., 08:44
Міська рада спільно із Красилівським центром зайнятості продовжує щомісячну рубрику вакантних посад. Наша мета – допомогти шукачам і роботодавцям знайти короткий і безпечний шлях один до одного і досягти бажаного: отримати роботу і робітника.
06 Листопада, 2019 р., 15:20
Щорічно, у листопаді місяці стартує обласна Спартакіада дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з видів спорту, що культивуються на Хмельниччині.
06 Листопада, 2019 р., 14:04
6 листопада 2019 року міський голова Ніла Островська провела черговий особистий прийом громадян.
06 Листопада, 2019 р., 14:03
           6 листопада 2019 року  міський голова Ніла Островська провела черговий особистий прийом громадян.
06 Листопада, 2019 р., 10:08
5 листопада 2019 року в   читальній  залі  Центральної  бібліотеки Красилівської міської ради відбулася зустріч членів клубу «Затишок» з вчителем вищої категорії, відмінником освіти України, громадським діячем, просвітянином Миколою Тарасовичем Солтисом. Присутні ознайомилися з книгами автора «Ой горе тій чайці…» (2010) та «Чому я не сокіл» (2016).
05 Листопада, 2019 р., 16:39
З 31 жовтня по 04 листопада 2019 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області проходив 2-й етап чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2007 року народження та молодші. У змаганнях приймало участь 10 команд: Київ, Вишгород (Київська обл.), Запоріжжя-1, Запоріжжя-2, Луцьк, Полтава, Тернівка (Дніпропетровська обл.), Доманівка (Миколаївська обл.), Кривий Ріг та наш рідний Красилів.
05 Листопада, 2019 р., 15:42
Протягом періоду із 4 листопада - по 13 листопада включно 2019 року в читальному залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради експонується обласна пересувна фотодокументальна виставка «Символи твоєї Свободи. 100 років державного герба України». Дана виставка, підготовлена Українським Інститутом Національної Памяті, висвітлює еволюційний процес розвитку різноманітних гербів на теренах нашої держави, розпочинаючи із часів князя Володимира Великого, князя Київської Русі.
01 Листопада, 2019 р., 17:21
Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклуються про найменш захищені верстви населення нашої громади.
01 Листопада, 2019 р., 17:20
01 листопада 2019 року, під головуванням міського голови Ніли Островської, провела роботу тридцять перша позачергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 13 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 19 депутатів.