26 Листопада, 2019 р., 16:15
У листопада 2018 року жителя Красилівщини визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить    10200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.
26 Листопада, 2019 р., 16:05
26 листопада 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.
25 Листопада, 2019 р., 16:41
Позачергова сесія Красилівської міської ради, пленарне засідання якої відбулося 25 листопада 2019 року, схвалила проект рішення «Про добровільне приєднання Лагодинецької сільської територіальної громади до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».
25 Листопада, 2019 р., 13:07
                   У період з 25 листопада по 10 грудня проходить щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
23 Листопада, 2019 р., 18:06
Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був Голодомор 1932-1933 років. За масштабом, жорстокістю, цинізмом – він не має аналогів в історії людства. Демографічна катастрофа посіяла в душах мільйонів людей фізіологічне почуття страху, необоротно вплинула на генофонд нації.
23 Листопада, 2019 р., 08:03
22 листопада 2019 року Красилівська міська рада, під головуванням міського голови Ніли Островської, розглянувши пропозицію Лагодинецької сільської ради щодо добровільного приєднання територіальної громади села Лагодинці Лагодинецької сільської ради до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, надала згоду на добровільне приєднання Лагодинецької сільської територіальної громади до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.
21 Листопада, 2019 р., 15:35
Україна вже шостий рік поспіль відзначає День гідності та свободи. Цього дня, 21 листопада, вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.
20 Листопада, 2019 р., 15:17
Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 21-22 листопада 2019 року.