20 Листопада, 2019 р., 15:17
Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 21-22 листопада 2019 року.
20 Листопада, 2019 р., 15:16
Щорічно 15 жовтня світова громада відзначає Міжнародний день білої тростини, який покликаний привернути увагу громадськості, владних структур та меценатів до проблем людей з вадами зору.
20 Листопада, 2019 р., 15:15
20 листопада 2019 року міський голова Ніла Островська провела черговий особистий прийом громадян.
20 Листопада, 2019 р., 15:13
19 листопада 2019 року, в рамках засідання громадської ради при Красилівській РДА, міський голова Ніла Островська та голова громадської ради при Красилівській РДА Оксана Дзюмка підписали меморандум про співробітництво між громадськими радами при обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях, обласною і районними адміністраціями, органами місцевого самоврядування Хмельниччини.
18 Листопада, 2019 р., 16:41
абезпечити  стале проходження опалювального сезону є ключовим завданням Уряду. Саме тому, щоб усунути загрозу відключення міст від газу, ухвалено рішення про скасування необґрунтованих економічних ставок тарифів, які були встановлені наприкінці червня 2019 року попереднім урядом. У випадку її реалізації ряд міст опинились би перед загрозою відключення опалення та гарячого водопостачання через неможливість покриття собівартості їх послуг.
18 Листопада, 2019 р., 13:05
16 листопада 2019 року у м. Хмельницькому проходив всеукраїнський фестиваль – конкурс хорового співу, вокалу та інструментальної музики "Витоки Voіce", у якому прийняли участь колективи Красилівської дитячої школи мистецтв.
17 Листопада, 2019 р., 16:29
До участі в програмі надійшло 23 проекти від жителів Красилівської ОТГ, на загальну суму 1 млн. 49 тис. 788 грн. Всі проекти, отримали позитивну оцінку від Координаційної ради з питань Громадського бюджету Красилівської громади та були допущені до голосування.
15 Листопада, 2019 р., 16:09
Положення про Відкритий фестиваль творчості «Барви життя»
15 Листопада, 2019 р., 15:37
Нашу Україну називають хлібним краєм. Тут живуть великі працелюби, які вміють гарно обробляти землю, ростити на ній хороші врожаї. Саме від їхньої праці значною мірою залежить добробут і процвітання кожної української родини.
15 Листопада, 2019 р., 13:21
15 листопада 2019 року у міській раді відбулось перше засідання координаційної ради з питань громадського бюджету Красилівської громади, на якому розглядалися питання допуску проектів, поданих у рамках програми «Бюджет участі в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2022 роки», до подальшої участі в конкурсі.