29 Травня, 2019 р., 14:41
28 травня в Центрі культури «Перлина» відбулось свято останнього дзвінка та свято для випускників Красилівської дитячої школи мистецтв. Це особлива подія для учнів та батьків, адже 8 років навчання у школі були незабутніми та сповненні різними радісними подіями.
28 Травня, 2019 р., 11:44
Наша Україна багата талановитими людьми, що своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери. А привели їх до вершини слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. Уже стало гарною традицією проведення  свята, якого немає в жодному календарі, свята вшанування юних обдарувань, які в майбутньому поповнять ряди української зіркової еліти «Ми – майбутнє твоє, Україно!»
28 Травня, 2019 р., 11:04
Красилівська міська рада повідомляє, що 30 травня цього року, з 11.00 до 12.00, заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен та мовним супроводом команд.
28 Травня, 2019 р., 08:07
Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.
27 Травня, 2019 р., 14:13
06.04.2018 року Красилівська міська рада прийняла рішення від № 12, яким передбачалася виплата одноразової допомоги в сумі 2,5 тис.грн. жителям об’єднаної громади, які підписали контракт про проходження військової служби в Збройних силах України в 2017-2018 роках.
27 Травня, 2019 р., 14:04
Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні житлово-комунального господарства та соціальної сфери громади, 23-а сесія Красилівської міської ради, позачергове пленарне засідання якої відбулося 27.05.2019 року, прийняла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
27 Травня, 2019 р., 13:02
Сьогодні, 27 травня 2019 року, своє 90-річчя святкує жителька села Чепелівка, ветеран праці Марчук Антоніна Йосипівна 1929 року народження. Основну частину свого життя ювілярка присвятила роботі на сільськогосподарському підприємстві «Правда» село Чепелівка.
27 Травня, 2019 р., 08:07
День Сім’ї – чудовий привід висловити своїм близьким почуття, які ми не проявляємо у суєті буднів. Це привід зібратися всією сім'єю і влаштувати собі свято, від усієї душі порадівши за те, що ми є один в одного.